Polecamy:

SubEdit-Player build 4072

Dodane w kategorii: Odtwarzacze filmów przez admin

SubEdit-PlayerPolski, darmowy i prosty w obsłudze program, posiadający rozbudowany edytor napisów, pozwalający kinomanom na doskonałe dopasowanie każdej linii tekstowej do odpowiedniej minuty filmu. Mamy również możliwość zmiany czcionki, koloru. Posiada również wyszukiwarkę napisów, jednak z jej działaniem różnie bywa. SubEdit-Player posiada wbudowaną większą ilość kodeków wideo i audio.

Czytaj dalej “SubEdit-Player build 4072” »

The KMPlayer 3.1.0.0

Dodane w kategorii: Odtwarzacze filmów przez admin

Program odtwarzający większość plików multimedialnych (AVI, WMV, DVD, VCD, SVCD, MPEG-1/2/4, QuickTime czy RealMedia). Jest produkcji koreańskiej, jednak posiada spolszczenie. Program posiada standardowe funkcje, które można znaleźć we wszystkich odtwarzaczach plików wideo. Wczytuje napisy, których czcionkę można zmienić. Sam film można przyśpieszać lub zwalniać. Zaletą jest możliwość ustawienia dowolnej skórki programu, w zależności od preferencji. KMPlayer posiada zintegrowane kodeki.

Czytaj dalej “The KMPlayer 3.1.0.0” »

PotPlayer 1.5.30840.0.0 Beta

Dodane w kategorii: Odtwarzacze filmów przez admin

PotPlayerProgram jest kontynuacją i bardziej rozbudowaną wersją KMPlayer. Posiada zaawansowane możliwości edycji zarówno obrazu, dźwięku, jak i napisów. Możemy za jego pomocą zmienić kolory obrazu, jego rozmiar i proporcję oraz zastosować rozmaite filtry. Bogaty jest również edytor audio, umożliwiający nam resampling i normalizację, głośność na każdym z kanałów i zabawę z equalizerem. Odtwarza wszystkie popularne pliki wideo i audio, dane strumieniowe (telewizja internetowa), sygnał z tunera, płyty DVD, VCD i SVCD. Plusem jest możliwość odtworzenia obrazu w jakości HD. PotPlayer da nam również możliwość ustawienia skrótów klawiszowych, dzięki którym jeszcze łatwiej przyjdzie nam obsługiwać program.

Czytaj dalej “PotPlayer 1.5.30840.0.0 Beta” »

GOM Player 2.1.36.5083

Dodane w kategorii: Odtwarzacze filmów przez admin

GOM PlayerProsty i coraz bardziej popularny program multimedialny. Dzięki wbudowanym kodekom umożliwia odtwarzanie większości typów plików wideo i audi, od DivX, Xvid, H263, po OGG czy MP3. W przypadku, kiedy jednak brakuje nam jakiegoś kodeku, umożliwia automatyczne jego pobranie. Odtwarza również nie do końca pobrane pliki AVI. Pozwala nam również zrobić zrzut obrazu aktualnie oglądanego filmu. GOM Player rozpoznaje napisy w formacie txt, SRT, SUB czy RT. Minusem są problemy z odczytywaniem płyty DVD jako całości.

Czytaj dalej “GOM Player 2.1.36.5083” »

BEST Player 2.131

Dodane w kategorii: Odtwarzacze filmów przez admin

BEST Player Kolejny polski i darmowy program do odtwarzania multimediów. Plik niewielkich rozmiarów nie potrzebując instalacji. Program bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Posiada funkcję ściągania dopasowanych napisów do konkretnej kopii filmu, a także wyświetlania o nim informacji i okładki z serwisu imdb.com. Edycja napisów umożliwia nam ich poprawienie czy poprawną synchronizację z filmem. Możliwa jest także opcja włączenia lektora, który będzie nam je czytał. W samym programie mamy możliwość zmiany proporcji obrazu czy też kodeku go renderującego.

Czytaj dalej “BEST Player 2.131” »

Media Player ClassicProgram stworzony na bazie Media Player Classic, wciąż aktualizowany, działający pod każdym systemem Windows (także x64). Posiada wbudowane kodeki (w tym H.264, VC-1 z DXVA). Odtwarza wszystkie popularne formaty wideo i audio, w tym pliki MKV, DivX, Xvid, H.264, płyty DVD, VCD, SVCD. Umożliwia nagrywanie programów z podłączonego tunera telewizyjnego.

Czytaj dalej “Media Player Classic Home Cinema 1.5.2.3456” »

VLC media player 1.1.11

Dodane w kategorii: Odtwarzacze filmów przez admin

VLC media playerJest programem również darmowym i prostym w obsłudze, pozwalającym na odtwarzanie plików wideo (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DVD) i audio (MP3, OGG). Niewątpliwą zaletą programu jest możliwość odtwarzania transmisji strumieniowych z internetu, w tym telewizji internetowej. Umożliwia również nadawanie strumieniowo własnego programu internetowego. Program odczytuje również napisy do filmów w różnym formacie (np. txt, sub czy srt).

Czytaj dalej “VLC media player 1.1.11” »

CinemaPlayer 1.6

Dodane w kategorii: Odtwarzacze filmów przez admin

Prosty i darmowy program do odtwarzania zarówno plików wideo, jak i audio. Odtwarza wszystkie popularne formaty plików, a także playlisty. Posiada funkcję czytania plików LRC – napisów do piosenek. Podczas oglądania filmu mamy możliwość zmiany proporcji obrazu.

Czytaj dalej “CinemaPlayer 1.6” »

AllPlayer 4.7

Dodane w kategorii: Odtwarzacze filmów przez admin

AllPlayerDarmowy program do odtwarzania plików wideo i audio. Posiada funkcję automatycznego pobierania dopasowanych napisów we wszystkich językach oraz okładek filmów.

Czytaj dalej “AllPlayer 4.7” »

© Katalog programów komputerowych
Free wodpress themes